Chatroulette

Herkes kameralı chat yapmak ister bir arkadaş bulmak için bu bazen kız arkadaştır bazen erkek arkadaş herkesin aradığını bulabileceği bir ortam chatrulet18 sitesi görüntülü sohbetin bir başka boyuta taşınmasını sağlayan chatroulette sayfası daha sonra alternatiflere dönüşerek bir çok sistemi ortaya çıkarmıştır.

Chatrulet18.com sitesi Türk kullanıcıları kameralı chat ile tanıştıran ilk sitelerden bir tanesidir 5 yılı aşkın süredir hizmet veren chatrulet sitemiz güncellemelerin ardından kendi alt yapısı ile hizmet veremeye başlayacaktır.

Ayrıca alternatif chat siteleri barındıran sitemizde istediğin sayfada chat yapma ayrıcalığına varacaksınız ister görüntülü, ister sesli ve isterseniz yazılı olarak konuşabilirsiniz. Chatroulette sistemlerinin bilgisayarınızda sorunsuz olarak çalışabilmesi için flash player uygulamasının bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir. Flash player uygulamasını yükledikten sonra bu uygulamaya izin vermeniz gerekmektedir. Google ve explorer tarayıcılarının son dönemlerde flash uygulamaları engellediği görülmektedir sisteme bağlanırken sizden flash player uygulamasına izin vermenizi isteyecektir uygulamaya izin verdikten sonra sisteme sorunsuz olarak bağlanıp online olarak chat yapmaya başlayabilirsiniz.

Bu yazı Chat Odaları kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir